HAKKıNDA

Greenway 2010 yılında kuruldu. Başından beri, Greenway pil paketlerinden başka bir şey tasarlamadı ve üretti ve bugün hala tek odak noktamız bu. Greenway, taşınabilir cihazlar kullanan hemen hemen her sektörde rekabet etti. Örneğin, e-bisiklet endüstrisinde, son derece yüksek kalite standartlarıyla Greenway baskın oyuncu haline geldi. 2017 yılında, K-Tech New Energy Co,Ltd, esas olarak çeşitli gelişmiş lityum pil hücreleri sağlayan Greenway'in tamamen sahip olduğu bir yan kuruluşu haline geldi. Şimdi, neredeyse 500.000sq.ft ile kaplı 2 profesyonel montaj fabrikamız ve 1 silindirik pil fabrikamız ve yaklaşık 1500 çalışanımız var. 2019 sonu itibarıyla Greenway ve iştirakleri, 24 buluş patenti de dahil olmak üzere 240'tan fazla patente sahip oldu ve beyan etti. Greenway Technology Co, Ltd, Greenway New Energy Co, Ltd ve K-tech New Energy Co, Ltd tüm "ulusal yüksek teknoloji işletmeleri"dir. Iso-9001, ISO14001, OHSAS 18001 sertifikalı tesistir. Greenway Manufacturing, pillerin tasarım ve üretim sürecinin her yönüyle geniş bir deneyime sahiptir. Kendi SMT'miz de dahil olmak üzere neredeyse her şeyi şirket içinde yapıyor ve yapıyoruz ve bunu on yıldır yapıyoruz, Greenway'i pil üretiminde ön plana çıkarıyoruz. Greenway, ürün tasarımının ilk aşamalarından teslimata kadar, tasarım mühendislerinin sorunsuz bir tasarım süreci ve proje yönetiminin teslimat programlarını karşılamasına yardımcı olacak deneyime ve kaynaklara sahiptir. Belçika'daki 5 Milyon ABD doları ürün sigortası ve Avrupa Ofisi size verimli satış sonrası hizmet sunmaktadır.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

İki tekerlekli pil üreticisi sizi anlamanızı sağlayacak: elektrikli iki tekerlekli pil standardının birleştirilmesi zorunludur

İki tekerlekli akü üreticisi, günlük hayatta bazen elektrikli iki tekerlekli araç kazaları hakkında bazı raporlar gördüğımızı söylüyor. Elektrikli iki tekerlekli araçların çekirdek elektrikli parçaları olarak, batarya aynı zamanda yanlışlıkla kullanımdan veya ürünün kendisinin kalitesinden kaynaklanmaktadır.


İki tekerlekli pil ürünü için bakım ipuçları

İki tekerlekli pil üreticisi, birçok insanın iki tekerlekli elektrikli araçlarının daha uzun süre dayanmasını umduğunu söylüyor, bu nedenle iki tekerlekli pil ürününün günlük bakımı olmadan yapamayız. Let bu bir göz atalım.


Notebook Pil ürünleri prensibi

Notebook Battery ürünü, dizüstü bilgisayardaki pildir. Artık şarj edilebilir pillerin kullanımı, dizüstü bilgisayarların masaüstü bilgisayarlara göre avantajlarından biridir. Dizüstü bilgisayarların çeşitli ortamlarda kullanımını büyük ölçüde kolaylaştırabilir.


Pilin sırrı: Pildışında başka neler var?


Notebook Battery ürünlerinin iç yapısı

Notebook Bataryasının iç yapısı esas olarak üç bölümden oluşur: pil çekirdeği, şarj ve deşarj kontrol devre kartı ve sıcaklık geri besleme hattı.


Lityum-iyon Pillerin Dezavantajları Nelerdir- Tehlikeler ve Çözümleri


Güneş Enerjisi Pil Şarj Cihazı-Çalışma, Miktar ve Seçim


LEV Pilinin 10 avantajının analizi

Üreticiler çin tarafından en ucuz ve en kaliteli fiyat LEV pil ürünleri satın almak hoş geldiniz.


daha fazla göster