O NÁS

Greenway bol založený v roku 2010. Greenway od začiatku navrhoval a nevyrábal nič iné ako akumulátory, a to je aj dnes naším jediným zameraním. Greenway súťažil takmer v každom odvetví, ktoré používa prenosné zariadenia. Napríklad v odvetví elektronických bicyklov sa Greenway so svojimi mimoriadne vysokými štandardmi kvality stal dominantným hráčom. V roku 2017 sa spoločnosť K-Tech New Energy Co., Ltd stala dcérskou spoločnosťou v úplnom vlastníctve spoločnosti Greenway's, ktorá poskytuje najmä rôzne pokročilé lítiové batériové články. Teraz máme 2 profesionálne montážne továrne a 1 valcovité batérie továrne, pokryté takmer 500.000sq.ft, a okolo 1500 zamestnancov. Ku koncu roka 2019 Greenway a jeho dcérske spoločnosti vlastnili a deklarovali viac ako 240 patentov vrátane 24 patentov na vynálezy. Greenway Technology Co, Ltd, Greenway New Energy Co, Ltd a K-tech New Energy Co, Ltd sú všetky "národné high-tech podniky". A sú to aj zariadenia s certifikátom ISO-9001, ISO14001 ,OHSAS 18001. Greenway Manufacturing má rozsiahle skúsenosti s každým aspektom dizajnu a výrobného procesu batérií. Vyrábame a robíme takmer všetko, čo je v našich silách, vrátane nášho vlastného SMT – a robíme to už desať rokov, stavia Greenway na čelo výroby batérií. Od počiatočných štádií návrhu produktu až po dodanie má Greenway skúsenosti a zdroje, ktoré pomáhajú projektovať inžinierov zabezpečiť hladký proces navrhovania a riadenie projektov, ktoré spĺňajú harmonogramy dodávok. 5 Miliónov amerických dolárov poistenie produktov a Európsky úrad v Belgicku vám poskytujú efektívny popredajný servis.

vidieť viac

Správy

Ako dlho môže dvojkolesová batéria všeobecne trvať

Dve kolesové batérie sa môžu všeobecne používať dva alebo tri roky, ale niektorí ľudia kupujú nižšie výrobky pre lacnú, nesprávnu prevádzku a bezstarostnú údržbu atď., výsledkom je ťažké skrátenie životnosti dvoch kolesových batérií.

2022-12-06 vidieť viac

Tajomstvo akumulátora: Čo ešte existuje okrem batérie?


Aké sú nevýhody lítium-iónových batérií - nebezpečenstvá a riešenia


Ktoré z dvoch kolesových batérií je bezpečnejšie

Dva výrobcovia kolových batérií vám hovoria, že s obohatením výrobkov elektrických vozidiel sa na trhu objavili rôzne typy batérií, ako sú olovené-kyslé batérie, lítiové batérie.

2022-09-01 vidieť viac

Solárna nabíjačka batérií - práca, množstvo a výber


Ako urobiť elektrický skúter batérie odolnejšie

Mnohí ľudia všeobecne reagujú, že batérie elektrických skútrov nie sú odolné. V skutočnosti je počas používania potrebné venovať pozornosť mnohým aspektom, aby sa batéria stala odolnejšou.

2022-09-08 vidieť viac

Aké sú bežné chyby batérie elektrického skútra

Výrobcovia batérií elektrických skútrov uviedli, že používatelia často hlásili niektoré problémy, ktoré sa zdalo byť "nepopulárne". Ale skutočná príležitosť je skvelá. Takže, či už ste sa stretli pred alebo nie, prečítajte si starostlivo.

2022-09-15 vidieť viac

Princíp nabíjania a vybíjania batérie 18650

Pracovný princíp batérie 18650 sa vzťahuje na jeho princíp nabíjania a vybíjania. Pri nabíjaní batérie sa na kladnej elektróde batérie generujú lítiové ióny.

2022-09-22 vidieť viac

vidieť viac