O FIRMIE 

Greenway została założona w 2010 roku. Od samego początku, Greenway zaprojektował i wyprodukował tylko akumulatory, i to jest nadal naszym jedynym celem dzisiaj. Greenway konkurował w niemal każdej branży, która korzysta z urządzeń przenośnych. Na przykład w branży e-rowerów, dzięki wyjątkowo wysokim standardom jakości, Greenway stał się dominującym graczem. W 2017 r. K-Tech New Energy Co., Ltd stała się spółką w 100% zależną od Greenway's, która dostarcza głównie różne zaawansowane ogniwa litowo-akumulatorowe. Obecnie mamy 2 profesjonalne fabryki montażowe i 1 cylindryczną fabrykę baterii, pokrytych prawie 500 000 mkw.ft i około 1500 pracowników. Na koniec 2019 r. Greenway i jej spółki zależne posiadały i deklarowane były ponad 240 patentów, w tym 24 patenty na wynalazki. Greenway Technology Co., Ltd, Greenway New Energy Co., Ltd i K-tech New Energy Co., Ltd są "krajowymi przedsiębiorstwami high-tech". Są to również certyfikaty ISO-9001, ISO14001 ,OHSAS 18001. Greenway Manufacturing ma duże doświadczenie w każdym aspekcie procesu projektowania i produkcji baterii. Robimy i robimy prawie wszystko we własnym zakresie, w tym nasz własny SMT - i robimy to od dziesięciu lat, stawia Greenway w czołówce produkcji baterii. Od wczesnych etapów projektowania produktów po dostawę, Greenway ma doświadczenie i zasoby, które pomogą projektantom zapewnić płynny proces projektowania i zarządzanie projektami spełniać harmonogramy dostaw. 5 milionów dolarów ubezpieczenia produktów w dolarach amerykańskich i Europejskiego Urzędu w Belgii zapewniają skuteczną obsługę posprzedażną.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Producenci akumulatorów na dwóch kołach zabiorą Cię do zrozumienia: unifikacja standardów akumulatorów elektrycznych na dwóch kołach jest niezbędna

Producent dwukołowych akumulatorów mówi, że w codziennym życiu czasami widzimy doniesienia o wypadkach elektrycznych pojazdów dwukołowych. Jako podstawowe części elektryczne elektrycznych pojazdów dwukołowych, akumulator jest również spowodowany nieumyślnym użyciem lub jakością samego produktu.

2021-09-28 Zobacz więcej

Wskazówki dotyczące konserwacji dwukołowych produktów akumulatorowych

Dwóch producentów akumulatorów kołowych twierdzi, że wiele osób ma nadzieję, że ich dwukołowe pojazdy elektryczne mogą trwać dłużej, więc nie możemy obejść się bez codziennej konserwacji dwukołowych akumulatorów. Rzućmy okiem na to.

2021-09-30 Zobacz więcej

Zasada produktów baterii do notebooka

Produkt baterii notebooka to bateria w notebooku. Teraz korzystanie z akumulatorów jest jedną z zalet notebooków w porównaniu z komputerami stacjonarnymi. Może znacznie ułatwić korzystanie z notebooków w różnych środowiskach.

2021-10-13 Zobacz więcej

Tajemnica akumulatora: Co jeszcze jest poza baterią?


Jakie są wady baterii litowo-jonowych- zagrożenia i rozwiązania


Solar Power Battery Charger-Working, ilość i wybór


Analiza 10 zalet baterii LEV

Zapraszamy do zakupu najtańszych i najlepszej jakości produktów baterii LEV przez producentów Chiny.

2021-04-01 Zobacz więcej

LEV Mechanizm przeładowania akumulatora i środki zapobiegające przeładowaniu

Zapraszamy do zakupu najtańszych i najlepszej jakości produktów baterii LEV przez producentów Chiny.

2021-04-08 Zobacz więcej

Zobacz więcej