PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Lai paplašinātu mūsu globālo apjomu, greenway atvērt jaunu iekārtu indonēzijā.

2023-09-01 skatīt vairāk

Būtiski solī uz ilgtspējīgu transportu, divu riteņu akumulatoru tehnoloģijas parādīšanās ir gatavs pārveidot mobilitātes iespējas, piedāvājot efektīvu un videi draudzīgu risinājumu pilsētas autobraucējiem.

2023-07-14 skatīt vairāk

Uzlādējams li-ion akumulators: nodrošināt nākotni portatīvā jauda

Uzlādējamās li-ion akumulatoru baterijas ir kļuvušas par spēli mainīgu inovāciju, revolucionējot portatīvo elektroenerģijas risinājumu ainavu. Šīs modernās enerģijas uzglabāšanas ierīces baro plašu elektronikas klāstu, kas ļauj lielāku mobilitāti un ilgtspēju mūsu ikdienas dzīvē.

2023-07-05 skatīt vairāk

Elektrisko motociklu akumulators: lítija-jonu tehnoloģijas sasniegumi virza ilgtspējīgas transporta nākotni

Pieaugošais elektrisko motociklu popularitāte ir izraisījusi pieaugošo pieprasījumu pēc uzticamas, efektīvas un ilgstošas elektrisko motociklu akumulatora. Litija-jonu tehnoloģija ir kļuvusi par vadošo risinājumu, iepakojot vairāk enerģijas nekā tradicionālās svina-skābes baterijas, kas ļauj ilgāku diapazonu.

2023-06-26 skatīt vairāk

Pārslēgšanās uz 21700 akumulatoru tehnoloģijas priekšrocības

Pāreja uz 21700 akumulatora tehnoloģiju piedāvā virkni priekšrocību plašām lietojumprogrammām. Ar augstu enerģijas blīvumu un uzlabotu jaudu 21700 akumulators nodrošina efektīvāku un uzticamāku risinājumu elektrotransportlīdzekļiem, elektroinstrumentiem, patēriņa elektronikai un citām lietojumprogrammām.

2023-06-06 skatīt vairāk

21700 akumulatora pieaugums: litija jonu bateriju nākotne

21700 akumulators ātri kļūst par izvēli litija jonu akumulatoru lietošanai. Ar savu augsto enerģijas jaudu un uzlabotu jaudu, 21700 akumulators ir iestatīts, lai revolucionalizētu tirgu, nodrošinot efektīvāku un uzticamu risinājumu virkni pielietojumu, ieskaitot elektrisko transportlīdzekļu, elektroinstrumentu, un patēriņa elektronika.

2023-06-02 skatīt vairāk

21700 akumulators-akumulatora tehnoloģijas nākotne

21700 akumulators ir jauns litija jonu akumulators, kas ir uzstādīts, lai revolucionalizētu elektronisko ierīču un elektrisko transportlīdzekļu darbināšanu. Šī jaunā akumulatora tehnoloģija piedāvā lielāku enerģijas blīvumu, ilgāku dzīves ciklu un zemākas kopējās izmaksas, salīdzinot ar tradicionālajām 18650 baterijām.

2023-05-30 skatīt vairāk

Divu riteņu akumulators ir elektriskās transporta nākotne

Divu riteņu akumulators ir elektriskās transporta nākotne. Šī inovatīvā tehnoloģija ir paredzēta elektrisko velosipēdu, skrituļu un citu mazo transportlīdzekļu apgādei, nodrošinot uzticamu un efektīvu enerģijas avotu.

2023-05-23 skatīt vairāk

skatīt vairāk