PAR 

Greenway tika dibināta 2010. gadā. Jau no paša sākuma Greenway ir izstrādājis un ražojis tikai akumulatorus, un tas joprojām ir mūsu vienīgais fokuss šodien. Greenway ir konkurējis gandrīz visās nozarēs, kas izmanto pārnēsājamas ierīces. Piemēram, e-velosipēdu nozarē ar tās ārkārtīgi augstajiem kvalitātes standartiem Greenway ir kļuvis par dominējošo spēlētāju. 2017. gadā K-Tech New Energy Co Ltd kļuva par pilnībā piederošu meitasuzņēmumu Greenway's, kas galvenokārt nodrošina dažādus progresīvus litija akumulatorus. Tagad mums ir 2 profesionālas montāžas rūpnīcas un 1 cilindriska akumulatoru rūpnīca, kas pārklāta ar gandrīz 500,000sq.ft, un aptuveni 1500 darbiniekiem. Uz 2019. gada beigām Greenway un tā meitasuzņēmumiem piederēja un tie deklarēja vairāk nekā 240 patentus, tostarp 24 izgudrojumu patentus. Greenway Technology Co Ltd, Greenway New Energy Co Ltd un K-tech New Energy Co Ltd ir visi "valsts augsto tehnoloģiju uzņēmumi". Un tie ir ISO-9001, ISO14001, OHSAS 18001 sertificēta iekārta too. Greenway Manufacturing ir plaša pieredze ar katru bateriju projektēšanas un ražošanas procesa šķautni. Mēs izgatavojam un darām gandrīz visu savā uzņēmumā, ieskaitot mūsu pašu SMT , un mēs to darām jau desmit gadus, un Greenway ir akumulatoru ražošanas priekšgalā. No produktu izstrādes sākumposma līdz piegādei Greenway ir pieredze un resursi, lai palīdzētu projektēšanas inženieriem nodrošināt vienmērīgu projektēšanas procesu un projektu vadība atbilst piegādes grafikiem. 5 miljonu ASV dolāru produktu apdrošināšana un Eiropas birojs Beļģijā nodrošina efektīvu pēcpārdošanas servisu.

skatīt vairāk

NEWS

Divi riteņu akumulatoru ražotāji jūs sapratīs: elektrisko divu riteņu akumulatoru standartu apvienošana ir nepieciešama

Divu riteņu akumulatoru ražotājs stāsta, ka ikdienas dzīvē mēs reizēm redzam dažus ziņojumus par elektrisko divu riteņu transportlīdzekļu negadījumiem. Kā elektrisko divu riteņu transportlīdzekļu galvenās elektriskās daļas, akumulators ir saistīts arī ar nevēlamu izmantošanu vai paša produkta kvalitāti.

2021-09-28 skatīt vairāk

Tehniskās apkopes padomi diviem riteņu akumulatoru produktiem

Divi riteņu akumulatoru ražotāji saka, ka daudzi cilvēki ceras, ka to divriteņu elektriskie transportlīdzekļi var ilgt ilgāk, tāpēc mēs nevaram iztikt bez mūsu ikdienas uzturēšanas divu riteņu akumulatoru produktiem. Pieņemsim to apskatīt.

2021-09-30 skatīt vairāk

Notebook akumulatoru produktu princips

Notebook akumulatora produkts ir akumulators notebook. Tagad uzlādējamu bateriju izmantošana ir viena no notebook datoru priekšrocībām attiecībā pret galddatoriem. Tas var ievērojami atvieglot notebook datoru izmantošanu dažādās vidēs.

2021-10-13 skatīt vairāk

Noslēpums bateriju pakete: Kas vēl ir tur papildus akumulatoru?


Notebook akumulatora produktu iekšējā struktūra

Notebook akumulatora iekšējā struktūra galvenokārt sastāv no trim daļām: akumulatora kodols, uzlādes un izlādes kontroles shēmas plāksne un temperatūras atsauksmes līnija.

2021-10-16 skatīt vairāk

Kādi ir trūkumi Litija-ion Baterijas-briesmām un risinājumiem


Solar Power Battery Charger-Working, Quantity And Choice


10 leva akumulatora priekšrocību analīze

Laipni lūgti iegādāties lētāko un labāko kvalitāti cenu lev akumulatoru produktus ražotāji ķīna.

2021-04-01 skatīt vairāk

skatīt vairāk