APIE MUS

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Rodyti daugiau

žINIOS

Norėdami išplėsti mūsų pasaulinę apimtį, „ greenway “atidarė naują įrenginį indonezijoje.

2023-09-01 Rodyti daugiau

Revoliucija mobilumas: dviejų ratų baterijos naujovės užima centrinę sceną

Ženkliai siekdamas tvaraus transporto, dviejų ratų akumuliatorių technologijos atsiradimas yra pasirengęs pakeisti mobilumo galimybes, siūlydamas efektyvų ir ekologišką sprendimą miesto priemiesčiams.

2023-07-14 Rodyti daugiau

Įkraunama li-ion baterija: įgalinanti nešiojamosios galios ateitį

Įkraunamos li-ion akumuliatoriai atsirado kaip žaidimų keitimo naujovė, revoliucija nešiojamųjų energijos sprendimų kraštovaizdį. Šie pažangieji energijos saugojimo įrenginiai maitina platų elektronikos spektrą, leidžiantį didesnį mobilumą ir tvarumą mūsų kasdieniame gyvenime.

2023-07-05 Rodyti daugiau

Elektrinis motociklų akumuliatorius: ličio jonų technologijos pažanga skatina tvarią transportą

Didėjantis elektrinių motociklų populiarumas lėmė didėjančią patikimų, efektyvių ir ilgalaikių elektrinių motociklų akumuliatorių paklausą. Ličio jonų technologija atsirado kaip pagrindinis sprendimas, pakuojantis daugiau energijos nei tradicinės švino-rūgšties baterijos, leidžiančios ilgesnį diapazoną.

2023-06-26 Rodyti daugiau

Perjungimo į 21700 akumuliatoriaus technologiją privalumai

Perjungimas prie 21700 akumuliatorių technologijos suteikia daugybę privalumų įvairioms programoms. Su dideliu energijos tankiu ir patobulinta galia, 21700 baterija suteikia efektyvesnį ir patikimesnį sprendimą elektrinėms transporto priemonėms, elektriniams įrankiams, buitinei elektronikai ir kitoms programoms.

2023-06-06 Rodyti daugiau

21700 baterijos iškilimas: ličio jonų baterijų ateitis

21700 baterija greitai tampa pasirinkimu ličio jonų baterijos programoms. Su savo dideliu energijos pajėgumu ir pagerinta galia, 21700 baterija yra nustatytas revoliuciją rinkoje, teikiant efektyvesnį ir patikimesnį sprendimą įvairioms programoms, įskaitant elektrines transporto priemones, elektrinius įrankius, ir vartojimo elektronika.

2023-06-02 Rodyti daugiau

21700 baterija-akumuliatorių technologijos ateitis

21700 baterija yra nauja ličio jonų baterija, kuri yra nustatyta, kad revoliucija elektroninių prietaisų ir elektrinių transporto priemonių maitinimas. Ši nauja akumuliatorių technologija siūlo didesnį energijos tankį, ilgesnį gyvenimo ciklą ir mažesnes bendras sąnaudas, palyginti su tradicinėmis 18650 baterijomis.

2023-05-30 Rodyti daugiau

Dviejų ratų baterija yra elektros transporto ateitis

Dviejų ratų baterija yra elektros transporto ateitis. Ši novatoriška technologija skirta elektriniams dviračiams, motoroleriams ir kitoms mažoms transporto priemonėms tiekti patikimą ir efektyvų energijos šaltinį.

2023-05-23 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau