APIE MUS

Greenway buvo įkurta 2010 metais. Nuo pat pradžių "Greenway" sukūrė ir pagamino tik akumuliatorius, ir tai vis dar yra vienintelis mūsų dėmesys šiandien. "Greenway" konkuravo beveik kiekvienoje pramonėje, kuri naudoja nešiojamus prietaisus. Pavyzdžiui, e.dviračių pramonėje, kurios kokybės standartai yra ypač aukšti, "Greenway" tapo dominuojančia veikėja. 2017 m. "K-Tech New Energy Co., Ltd" tapo visiškai priklausančia "Greenway", kuri daugiausia teikia įvairius pažangius ličio baterijų elementus, dukterine įmone. Dabar mes turime 2 profesionalias surinkimo gamyklas ir 1 cilindrinę baterijų gamyklą, padengtą beveik 500 000sq.ft ir apie 1500 darbuotojų. 2019 m. pabaigoje "Greenway" ir jos patronuojamosios įmonės valdo ir deklaravo daugiau nei 240 patentų, įskaitant 24 išradimų patentus. Greenway Technology Co, Ltd, Greenway New Energy Co, Ltd ir K-tech New Energy Co, Ltd visi yra "nacionalinės aukštųjų technologijų įmonės". Ir jie yra ISO-9001, ISO14001, OHSAS 18001 sertifikuota įmonė taip pat. "Greenway Manufacturing" turi didelę patirtį su kiekvienu baterijų projektavimo ir gamybos proceso elementu. Mes gaminame ir darome beveik viską įmonėje, įskaitant mūsų pačių SMT - ir mes tai darome dešimt metų, iškelia "Greenway" baterijų gamybos priešakyje. Nuo pat pirmųjų produkto projektavimo etapų iki pristatymo "Greenway" turi patirties ir išteklių, kad padėtų projektavimo inžinieriams užtikrinti sklandų projektavimo procesą, o projektų valdymas atitiktų pristatymo grafikus. 5 milijonų JAV dolerių produktų draudimas ir Europos biuras Belgijoje suteikia jums efektyvią aptarnavimą po pardavimo.

Rodyti daugiau

žINIOS

Dviejų ratinių akumuliatorių gamintojai nuves jus suprasti: elektrinių dviejų ratų akumuliatorių standartų suvienijimas yra būtinas

Dviejų ratų akumuliatorių gamintojas pasakoja, kad kasdieniame gyvenime retkarčiais matome keletą pranešimų apie elektrinių dviejų ratų transporto priemonių avarijas. Kaip elektrinių dviejų ratų transporto priemonių pagrindinės elektrinės dalys, baterija taip pat yra dėl netyčinio naudojimo arba paties produkto kokybės.

2021-09-28 Rodyti daugiau

Dviejų ratų akumuliatorių gaminių priežiūros patarimai

Du ratinių akumuliatorių gamintojai sako, kad daugelis žmonių tikisi, kad jų dviratės elektrinės transporto priemonės gali trukti ilgiau, todėl mes negalime padaryti be mūsų kasdienio dviejų ratų akumuliatorių gaminių priežiūros. Pažvelkime į tai.

2021-09-30 Rodyti daugiau

Nešiojamųjų kompiuterių akumuliatorių produktų principas

Nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus produktas yra nešiojamojo kompiuterio baterija. Dabar įkraunamų baterijų naudojimas yra vienas iš nešiojamųjų kompiuterių privalumų, palyginti su staliniais kompiuteriais. Tai gali labai palengvinti nešiojamųjų kompiuterių naudojimą įvairiose aplinkose.

2021-10-13 Rodyti daugiau

Akumuliatoriaus paslaptis: kas dar yra be akumuliatoriaus?


Vidinė struktūra nešiojamųjų kompiuterių baterijos produktai

Nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus vidinė struktūra daugiausia susideda iš trijų dalių: akumuliatoriaus šerdies, įkrovimo ir iškrovimo kontrolės plokštės ir temperatūros grįžtamojo ryšio linijos.

2021-10-16 Rodyti daugiau

Kokie yra ličio jonų baterijų trūkumai- pavojai ir sprendimai


Saulės energijos baterijos įkroviklis darbo, kiekis ir pasirinkimas


10 lev baterijos privalumų analizė

Sveiki atvykę į pirkti pigiausią ir geriausios kokybės kainą lev baterijos produktus iš kinijos gamintojų.

2021-04-01 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau