אודות

גרינווי נוסדה בשנת 2010. מההתחלה, גרינווי עיצבה וייצרה רק מארזי סוללות, וזה עדיין המוקד היחיד שלנו היום. גרינווי התחרתה כמעט בכל תעשייה שמשתמשת במכשירים ניידים. למשל, בתעשיית האופניים האלקטרוניים, עם תקני האיכות הגבוהים במיוחד שלה, גרינווי הפכה לשחקן הדומיננטי. בשנת 2017, K-Tech חדש אנרגיה ושות', בע"מ הפכה חברה בת בבעלות מלאה של גרינווי, אשר מספקת בעיקר תאים שונים של סוללת ליתיום מתקדמים. עכשיו, יש לנו 2 מפעלי הרכבה מקצועיים 1 מפעל סוללות גלילי, מכוסה כמעט 500,000sq.ft, וכ 1500 עובדים. נכון לסוף 2019, גרינוויי וחברות הבת שלה החזיקו והכריזו על יותר מ-240 פטנטים, כולל 24 פטנטים על המצאה. גרינוויי טכנולוגיה ושות', בע"מ, גרינווי חדש אנרגיה ושות', בע"מ ו K-tech חדש אנרגיה ושות', בע"מ הם כל "מפעלי ההיי-טק הלאומי". והם ISO-9001, ISO14001 , OHSAS 18001 מוסמך מתקן מדי. Greenway ייצור יש ניסיון רב עם כל היבט של תהליך העיצוב והייצור של סוללות. אנחנו עושים ועושים כמעט כל דבר בתוך הבית, כולל SMT משלנו - ואנחנו עושים את זה כבר עשר שנים, מציב את גרינווי בחזית ייצור הסוללות. החל מהשלבים המוקדמים של תכנון המוצר ועד למסירתו, ל-Greenway יש את הניסיון והמשאבים לסייע למהנדסי תכנון להבטיח תהליך תכנון חלק וניהול פרוייקטים העומדים בלוחות הזמנים של המסירה. 5 מיליון דולר ארה"ב ביטוח מוצר ומשרד אירופי בבלגיה לספק לך שירות יעיל לאחר המכירה.

ראה עוד

מרכז ידיעות

שני גלגלים סוללה יצרנים ייקח שתבין: האיחוד של חשמלי שני גלגלים סוללה תקני הוא הכרחי

את שני גלגלים סוללה יצרן אומר לך בחיי היומיום, אנחנו מדי פעם לראות כמה דיווחים על חשמלי שני גלגלי רכב תאונות. כמו הליבה חשמל חלקי של חשמלי דו גלגלי כלי רכב, הסוללה הוא גם בשל שלא במתכוון שימוש או את איכות של המוצר עצמו.

2021-09-28 ראה עוד

תחזוקת טיפים עבור שני גלגלי סוללה מוצרים

שני גלגלים סוללה יצרנים אומרים רבים אנשים מקווים שלהם שני גלגלים חשמלי כלי רכב יכול להימשך יותר, אז אנחנו לא יכולים לעשות ללא שלנו יומי תחזוקה של שני גלגלים סוללה מוצרים. בואו נסתכל על זה.

2021-09-30 ראה עוד

העיקרון של מחברת סוללה מוצרים

את מחברת סוללה מוצר הוא את סוללה במחברת. עכשיו נטענת סוללות הוא אחד של היתרונות של מחשבים ניידים יחסית למחשבים שולחניים. זה יכול מאוד להקל על שימוש של מחשבים ניידים בסביבות שונות.

2021-10-13 ראה עוד

סוד ערכת הסוללות: מה עוד יש מלבד הסוללה?


מבנה פנימי של מחברת סוללה מוצרים

המבנה הפנימי של מחברת סוללה בעיקר מורכב משלושה חלקים: סוללה ליבה, טעינה ופריקה שליטת המעגלים, וטמפרטורה משוב קו.

2021-10-16 ראה עוד

מהם החסרונות של סוללות ליתיום-יון- סכנות ופתרונות


סוללה סולארית סוללה מטען עובד, כמות ובחירה


ניתוח של 10 יתרונות של LEV סוללה

ברוכים הבאים לקנות את הזולה ביותר באיכות מחיר LEV סוללה מוצרים על ידי יצרני סין.

2021-04-01 ראה עוד

ראה עוד