درباره ما

گرین وی در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد. از همان ابتدا، گرین وی چیزی جز بسته های باتری طراحی و تولید کرده است، و این هنوز تنها تمرکز امروز ماست. Greenway فقط در مورد هر صنعت است که با استفاده از دستگاه های قابل حمل رقابت کرده است. به عنوان مثال ، در صنعت دوچرخه الکترونیکی ، با استانداردهای فوق العاده با کیفیت بالا آن ، Greenway تبدیل شده است بازیکن غالب است. در سال ۲۰۱۷، شرکت انرژی جدید کی تک،با مسئولیت محدود به یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به گرین وی تبدیل شد که عمدتاً سلول های باتری لیتیوم پیشرفته مختلفی را فراهم می کند. در حال حاضر، ما 2 کارخانه مونتاژ حرفه ای و 1 کارخانه باتری استوانه ای، تحت پوشش تقریبا 500،000 فوت مربع، و در حدود 1500 کارکنان است. تا پایان سال ۲۰۱۹ گرین وی و شرکت های تابعه آن مالک و اعلام بیش از ۲۴۰ پتنت از جمله ۲۴ پتنت اختراع بودند. Greenway شرکت فن آوری ، با مسئولیت محدود ، Greenway انرژی جدید شرکت ، با مسئولیت محدود و K - فن آوری جدید انرژی شرکت ، با مسئولیت محدود همه "شرکت های ملی با تکنولوژی بالا". و آنها ISO-9001, ISO14001 ,OHSAS 18001 تسهیلات گواهی بیش از حد. Greenway ساخت تجربه گسترده ای با هر صورت از طراحی و ساخت فرایند باتری. ما را و انجام تقریبا همه چیز در خانه ، از جمله SMT خود ما -- و ما شده است انجام آن را برای ده سال ، قرار می دهد Greenway در صدر تولید باتری. از مراحل اولیه طراحی محصول از طریق تحویل، Greenway تا به تجربه و منابع برای کمک به مهندسان طراحی اطمینان از یک فرایند طراحی صاف و مدیریت پروژه دیدار با برنامه تحویل. 5 میلیون دلار آمریکا بیمه محصول و دفتر اروپا در بلژیک ارائه خدمات پس از فروش کارآمد شما.

بیشتر ببینید

اخبار

دو تا توليد کننده باطري تو رو درک ميکنن متحد سازی استاندارد باطری دو چرخ الکتریکی لازمه

توليد کننده باطري دو چرخ دار بهت ميگه که در زندگي روزمره بعضي وقتها گزارش هايي در مورد حادثه هاي ماشين هاي دو چرخ الکتريکي مي بينيم بعنوان قسمت هاي الکتريکي از ماشين هاي دو چرخ برق باطری همچنین به دلیل استفاده نادانی یا کیفیت خود محصول است.


نکته نگهداری برای دو محصول باطری

دو تا توليد کننده باطري ميگن که خيلي از مردم اميدوار هستن که ماشين هاي الکتريکي دو چرخشون بتونه بيشتر طول بکشه بنابراين ما نميتونيم بدون نگهداري روزانه ي دو تا محصول باطري باطري انجام بديم بيا يه نگاهي بهش بندازيم


اصل محصولات باتری یادداشت بود

محصول باتری یادداشت بود حالا استفاده از باتری های شارژ پذیری یکی از مزایای کامپیوترهای یادداشت است که نسبت به کامپیوترهای رومیزی می باشد. این کامپیوترهای دفتر در محیط های مختلف می تواند بسیار آسان سازد.


راز بسته باتری: علاوه بر باتری چه چیز دیگری وجود دارد؟


ساختار درونی محصولات باتری یادداشت

ساختار داخلی یادداشت باتری بیشتر از سه قسمت تشکیل شده است: هسته باطری، شارژ و تخلیه مدار کنترل و خط بازخورد دمایی


چه معایب باتری های لیتیوم یون - خطرات و راه حل


انرژی خورشیدی شارژر باتری کار, کمیت و انتخاب


تحلیل ده مزیت باطری LEV

خوش اومدين که ارزون ترين و بهترين کيفيت پرايس LEV توسط چينا


بیشتر ببینید