O NáS

Greenway byla založena v roce 2010. Greenway od začátku navrhoval a vyráběl pouze akumulátory, a to je dodnes naše jediné zaměření. Greenway soutěžil téměř ve všech odvětvích, která používají přenosná zařízení. Například v odvětví elektrokol se díky mimořádně vysokým standardům kvality stala Greenway dominantním hráčem. V roce 2017 se K-Tech New Energy Co., Ltd stala 100% vlastněnou dceřinou společností Greenway's, která poskytuje hlavně různé pokročilé lithiové bateriové články. Nyní máme 2 profesionální montážní továrny a 1 válcovou továrnu na baterie, pokrytou téměř 500 000 m2 a přibližně 1500 zaměstnanci. Ke konci roku 2019 greenway a její dceřiné společnosti vlastnily a deklarovaly více než 240 patentů, včetně 24 patentů na vynálezy. Greenway Technology Co., Ltd, Greenway New Energy Co., Ltd a K-tech New Energy Co., Ltd jsou všechny "národní high-tech podniky". A jsou to také certifikované zařízení ISO-9001, ISO14001 ,OHSAS 18001. Greenway Manufacturing má rozsáhlé zkušenosti s každým detailem návrhu a výrobního procesu baterií. Vyrábíme a děláme téměř vše, co vlastní, včetně našeho vlastního SMT – a děláme to již deset let, staví Greenway do čela výroby baterií. Od raných fází návrhu produktu až po dodání má Greenway zkušenosti a zdroje, které pomáhají projektovým inženýrům zajistit hladký proces návrhu a řízení projektů splňují harmonogramy dodávek. Pojištění produktů v 5 milionech amerických dolarů a Evropský úřad v Belgii vám poskytují efektivní poprodejní služby.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Dva výrobci kolových baterií vás vezmou, abyste pochopili: sjednocení norem elektrických dvoukolových baterií je nezbytné.

Výrobce dvoukolových baterií vám říká, že v každodenním životě občas vidíme nějaké zprávy o nehodách elektrických dvoukolových vozidel. Jako hlavní elektrické části elektrických dvoukolových vozidel je baterie rovněž způsobena neúmyslným použitím nebo kvalitou samotného výrobku.

2021-09-28 zobrazit více

Tipy pro údržbu dvoukolových baterií

Dva výrobci kolových baterií říkají, že mnozí lidé doufají, že jejich dvoukolové elektrické vozidla mohou trvat déle, takže nemůžeme dělat bez každodenní údržby dvou kolových baterií. Pojďme se na to podívat.

2021-09-30 zobrazit více

Princip produktu baterií na notebooku:--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Produkt baterie notebooku je baterie v notebooku. Nyní je použití nabíjitelných baterií jednou z výhod notebooků ve vztahu k stolním počítačům. Může výrazně usnadnit používání notebooků v různých prostředích.

2021-10-13 zobrazit více

Tajemství akumulátoru: Co jiného je kromě baterie?


Jaké jsou nevýhody lithium-iontových baterií - nebezpečí a řešení


Solární nabíječka baterií - práce, množství a výběr


Analýza 10 výhod levové baterie

Vítejte na koupi nejlevnější a nejlepší kvalitní cena lev baterií produkty od výrobců číny.

2021-04-01 zobrazit více

Mechanismus a opatření k předcházení přetížení baterie lev

Vítejte při nákupu nejlevnějších a nejkvalitnějších produktů levových baterií od výrobců číny.

2021-04-08 zobrazit více

zobrazit více